•  » نشر جامعه‌نگر
 •  » درباره‌ي ما
 • درباره ما
  هوشمندتر بياموزيد
  موسسه انتشارات جامعه نگر در سال 1381 با رسالت آموزش هوشمندتر علم و دانش بويژه در علوم پزشکي توسط مرتضي زينعلي در تهران بنيانگذاري شد. کلمه ي جامعه نگر الهام گرفته از طب نوين پزشكي در جهان است که بر پيشگيري و درمان سريع بيماريها تاکيد دارد، هرچند جامعه نگر بودن را مي توان در همه ي صنايع به کار گرفت، به اين معنا که در توليد بر سود مشتري و جامعه تمرکز کرد.   
  از سال 81 تاکنون بيش از هزار عنوان کتاب در حوزه پزشکي منتشر کرده ايم که بسياري از آنها در حال حاضر منايع درسي دانشگاه هاي علوم پزشکي کشور است. علاوه بر تامين منابع دانشجويان تاکنون تجهيز بسياري از كتابخانه هاي علوم پزشكي سراسر كشور، برگزاري نمايشگاه هاي دانشگاهي، استاني و بين المللي، توسعه و حمايت از نمايندگي ها در سراسر ايران از جمله مهمترين فعاليت هاي ما جهت خدمت رساني به جامعه علوم پزشكي بوده است.
  انتشارات جامعه نگر در راستاي ارتقاي استانداردهاي توليد علم و دانش با برند (JPH) تعاملاتي با ناشران خارجي نيز داشته است. در همين راستا حضور در نمايشگاه بين المللي کتاب فرانکفورت در کنار ناشران بزرگ دانشگاهي جهان تجربيات ارزنده اي را براي ارتقاي توليدات داخلي مان به همراه داشته است.
  در سالهاي اخير به پشتوانه توجه به کميت و کيفيت در توليد محصولات موفق شده ايم نشانهاي زير را کسب کنيم
  ناشر برگزيده ي کشور در سال 92
  ناشر شايسته تقدير در سال 93 
  ناشر برگزيده حوزه سلامت 93 
  ناشر برتر دانشگاهي 91
  ناشر برگزيده جوانان 93
  ناشر برگزيده کتاب سال دانشجويي 94

  پرفروشترينها    
  موردی یافت نشد.
  میزبانی وب و طراحی سایت توسط شرکت پشتیبانان شبکه